İşletme olarak araçlarınızın yolda kaldığı zamanlarda sizlere hizmet sunmakta ve içinde bulunduğumuz olumsuz durumdan sizleri kurtarmaktayız. İşletme olarak sunduğumuz her hizmette çekici araçlarımızdan faydalanmakta ve bu sebepten dolayı bu çekicilerimize çok büyük önem göstermekteyiz. Çekici araçlarımızın motor, fren gibi tüm periyodik bakımlarını zamanında yaptırmakta ve sunulan hizmet esnasında sorun çıkarmasının önüne geçmekteyiz. Ayrıca araçlarınızın ağırlıklarını yüklenecek olan halatlarımızın düzenli olarak değişimlerini yapmakta ve en sağlam halleriyle sizlere hizmet sunulmasını sağlamaktayız.

 

İşletme olarak bünyemizde çalışan şoför elemanlarımızın deneyimli, tecrübeli kişilerden oluşması konusunda çok büyük titizlik göstermekteyiz. Bu sebepten dolayı şoför elemanlarımızı işe alırken birçok sınavdan geçirmekte ve deneyimlerinden emin olmak suretiyle işe alımlarını gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca bu şoför elemanlarımızın daha önce uzun yıllar boyunca mesleklerinde sigortalı olarak çalışmış olmalarını da şart olarak sunmaktayız. Bu şartlar ve sınavlar sayesinde sunduğumuz hizmetin sizlere memnuniyet verecek şekilde sunulmasını sağlamayı amaçlamaktayız.

 

Ayrıca sunduğumuz oto kurtarma hizmeti karşısında her zaman sizleri rahatlatacak şekilde uygun fiyatlar sunmaktayız.

 

Sizlerin de bu şekilde kaliteli, uygun fiyatlı ve güvenli bir hizmete ihtiyacınız var ise eğer Kocaeli oto kurtarma sektöründe hizmet veren işletmemiz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.